Junta Departamental

Profesores

  • Profesores Catedráticos

    Alonso del Val, Miguel Ángel. CV

    González Presencio, Mariano José. CV

    Ochotorena Elicegui, Juan Miguel. CV

  • Profesores Adjuntos

    Bazal Corrales, Jesús. CV

  • Profesores Titulares

    Chocarro Bujanda, Carlos. CV

    García Hipola, María del Carmen. CV

    Tárrago Mingo, Jorge. CV

  • Profesores Contratados Doctores

    García Alonso, Marta. CV

    García-Diego Villarías, Héctor. CV

    Lacilla Larrodé, María Elena. CV

    Marrodán Ciordia, Esperanza. CV

    Martínez Rodríguez, María Angélica. CV

    Medina Murua, José Ángel. CV

    Naya Villaverde, Carlos Javier. CV

    Santas Torres, Asier. CV

    Suárez Mansilla, Luis. CV

    Villanueva Fernández, María. CV

  • Profesores Asistentes

    Capilla Frias, Conrado. CV

    Delgado Cerviño, Jorge. CV

    Docal Ortega, Carlos. CV

    Herrero Salas, María Eulalia. CV

    Muñoz Muñoz, Lucas Miguel. CV

    Tena Núñez, Luis. CV

  • Profesores Ayudantes Doctores

    Acilu Fernández, Aitor. CV

    Alonso Pedrero, Fernando Manuel

    Antón Sancho, Javier. CV

    Arza Garaloces, Pablo. CV

    Cascales Tornel, Raquel. CV

    Cidoncha Pérez, Antonio José. CV

    Labiano Novoa, Rubén José. CV

    Larripa Artieda, Víctor. CV

    Mardones Fernández de Valderrama, Nuño. CV

    Perez Bou, Silvia. CV

    Roquette Rodríguez-Villamil, Juan Luis. CV

    Sáez Gastearena, Javier Bernardino. CV

    Salazar Lozano, María del Pilar. CV

    Tabera Roldán, Andrés. CV

    Velasco Pérez, Álvaro. CV

Invitados

  • Invitados 2017-2018

    Asociados:

    Ascunce  Parada, Jose Miguel

    Bach Triadó, Eugeni

    Bagao Quintaninha Bak Gordon, Ricardo Alberto

    Bregaña Echeverria, Santos

    Capdeferro Pla, Elisabet

    Castello Branco Vieira de Campos, Francisco

    De Blas Gutierrez de la Vega, María José

    Morris, Adrian Joseph

    Picado Fernández, Francisco Rubén

    Saunt, Deborah Alison

    Varela Maia Lobo, Inês

    Velasco Pérez, Álvaro

    Visitantes:

    Bernstein, Marta Erica

    Cenicacelaya Marijuan, Javier

    Dos Santos Tostoes, Ana Cristina

    Martínez de Guereñu Elorza, Laura

    Martinez Santa-Maria, Luis

    Neumeyer, Fritz

    Rojo de Castro, Luis

    Vicario Merino, José Luis

    Williams, Joshua

  • Invitados 2016-2017

    Cazenave Arriola, Amadeo Ion

    Clavarino, Federico

    Freyre Mendieta, Mauricio

    García Morales, Soledad

    Landa Esparza, Mikel Iñaki

    Marote, Alejandro

    Velasco Pérez, Álvaro

    Baum, Edward Michael

    Dardi, Domitilla

    Dos Santos Tostoes, Ana Cristina

    Hernández León, Juan Miguel

    Labarta Aizpún, Carlos

    Lathouri, Marina

    Morales Sánchez, José

    Mosco, Valerio Paolo

    Njiric, Hrvoje

    Pizza de Nanno, Antonio

    Pérez Oyarzún, Fernando Alfredo

    Stavrakakis, Emmanouil

    Wang, Wilfried

  • Invitados 2015-2016

    Acilu Fernández, Aitor

    Bernstein, Marta Erica

    Elvira Tejedor, Laura

    Fortea Luna, Manuel

    Freyre Mendieta, Mauricio

    Garcés Desmaison, Marco Antonio

    García Morales, Soledad

    Landa Esparza, Mikel Iñaki

    Martínez de Aguirre Aldaz, Javier Miguel

    Mata Perez, Salvador

    Nadal de Sousa Byrne, Marta

    Olóriz Sanjuán, Clara

    Prat Aizpuru, Amaia

    Ramírez Rico, Aitor

    Vatn, Espen

    Baum, Edward Michael

    Carrilho da Graça, Joao Luis do Rosario

    Deplazes, Andreas

    Labarta Aizpún, Carlos

    Lathouri, Marina

    Manfred JULIUS, Speidel

    Martínez Arroyo, Carmen

    Medina Warmburg, Joaquín

    Neumeyer, Fritz

    Pinheiro De Sousa Byrne, Gonçalo Nuno

    Ribeiro Ferreira Nunes, Joao Antonio

    Sambricio Rivera-Echegaray, Carlos

    Von Moos, Stanislaus

  • Invitados 2014-2015

    Elvira Tejedor, Laura

    Fortea Luna, Manuel

    Garcés Desmaison, Marco Antonio

    García Morales, Soledad

    González-Varas Ibañez, Ignacio

    Landa Esparza, Mikel Iñaki

    Martínez Rada, Iosu

    Martínez de Aguirre Aldaz, Javier Miguel

    Mata Perez, Salvador

    Prat Aizpuru, Amaia

    Ramírez Rico, Aitor

    Baum, Edward Michael

    Brandao Costa, Nuno

    Dos Santos Tostoes, Ana Cristina

    Gallego Jorreto, José Manuel

    Irace, Fulvio

    Labarta Aizpún, Carlos

    Ortelli, Luca Emilio

    Pinheiro De Sousa Byrne, Gonçalo Nuno

    Sanabria Boix, Ramón

    Tuñón Álvarez, Emilio

    Vicens Hualde, Ignacio

    Wang, Wilfried

  • Invitados 2013-2014

    Fortea Luna, Manuel

    Garcés Desmaison, Marco Antonio

    García Morales, Soledad

    Landa Esparza, Mikel Iñaki

    Martínez de Aguirre Aldaz, Javier Miguel

    Mata Perez, Salvador

    Benítez Vargas, Francisco Solano

    Carrilho da Graça, Joao Luis do Rosario

    Ezquiaga Domínguez, José María

    Fontrodona Felip, Juan

    Gallego Jorreto, José Manuel

    Labarta Aizpún, Carlos

    Liernur, Jorge Francisco

    Martins Da Rocha, Joâo Alvaro

    Ortelli, Luca Emilio

    Pereira Finuras de Carvalho, Ricardo

    Pinheiro De Sousa Byrne, Gonçalo Nuno

    Ribeiro Ferreira Nunes, Joao Antonio

    Rodríguez Pages, Simón

    Sambricio Rivera-Echegaray, Carlos

    Sanabria Boix, Ramón

    Vicens Hualde, Ignacio

    von Celsing, Johan Peter Folke

  • Invitados 2012-2013

    Fontrodona Felip, Juan

    Gallego Jorreto, José Manuel

    Labarta Aizpún, Carlos

    Martins Da Rocha, Joâo Alvaro

    Sambricio Rivera-Echegaray, Carlos

    Sanabria Boix, Ramón

    Vicens Hualde, Ignacio

    Wang, Wilfried

    Moreno García, José Ramón

    García Morales, Soledad

    Landa Esparza, Mikel Iñaki

    Martínez de Aguirre Aldaz, Javier Miguel

    Larco, Nicolas

    Páez de la Cadena Tortosa, Francisco

Contacto

Contact:
Elena Lacilla Larrodé
Escuela de Arquitectura
31008 Pamplona
España

(+34) 948 42 56 00
Ext. 802735
mlacilla@unav.es